Relacje i zdjęcia z warsztatów

drukuj

03.09.2011
Techniki radzenia sobie ze stresem.

„Techniki radzenia sobie ze stresem”


Stres coraz częściej zabija. To choroba cywilizacyjna powoduje zawały, zapalenia stawów, migreny. Coraz więcej osób przyznaje się do tego,
że nie umie dać sobie rady z natłokiem spraw i problemów. Zaczynają sięgać po używki: alkohol, kawę, papierosy lub zamykają się w sobie wierząc, że problem minie sam lub dadzą sobie z nim radę.

Spotkanie w grupie ludzi, którzy doświadczają podobnych sytuacji, pomaga rozładować napięcie, zrozumieć źródło problemów i spróbować znaleźć drogi rozwiązania stresu.

Swobodna wymiana uczestników – za które serdecznie dziękujemy – obudziła nadzieję, że nie tylko ja tak mam.

Uczestnicy poszukiwali źródeł swoich stresów, rozwiązywali testy, by zbadać najtrudniejszy obszar dla siebie ( jak często się okazuje, że to nie praca stwarza kłopoty, a więc przeciwnie – czas wolny, ciało, czy inni ludzie ).

Wspólnie szukali znalezienia rozwiązania, a na koniec samodzielnie ćwiczyli rozmaite metody relaksacyjne, wizualizacyjne. I ta część – trzeba uczciwie przyznać, podobała się uczestnikom warsztatu najbardziej.


Trenerzy : Iwona Centka
Monika Biela„ Bardzo lubię warsztaty w WSZP i osoby, które prowadzą zajęcia, szczególnie Panią Iwonkę :-)

Zawsze jest ciekawie, poruszane są ważne tematy. Bardzo podobała mi się część relaksacyjna

prowadzona przed drugą Panią, bardzo praktyczne ćwiczenia, które pomagają w życiu codziennym”.Start | Copyright © WSZP 2008 | Napisz do nas | Polityka prywatności