Relacje i zdjęcia z warsztatów

drukuj

14.05.2011
Aktywne poszukiwanie pracy od A do Z - dokumenty aplikacyjne, sposoby poszukiwania pracy, rozmowa kwalifikacyjna.

14 maja 2011r. w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem odbyły się warsztaty pt: "Aktywne poszukiwanie pracy od A do Z".

Często słyszymy pytanie "Czy masz pracę?". Praca sama w sobie jest wartością. Może być źródłem dochodu, prestiżu, ale także satysfakcji, samospełnienia. Dlatego też dla wielu z nas jest istotne by podjąć pracę zgodną z własnymi przekonaniami, umiejętnościami i redyspozycjami.
W związku z tym 14 maja 2011 odbył się warsztat "Aktywne poszukiwanie pracy od A do Z". Uczestnikami były osoby poszukujące właściwej dla siebie ścieżki zawodowej, które chciały się dowiedzieć w jaki sposób mogą zdobyć idealną dla siebie pracę. Na warsztacie zastanawialiśmy się jak odnaleźć się na współczesnym rynku pracy. Poznaliśmy również wachlarz sposobów oszukiwania pracy. Porównaliśmy metody pracowników jak i pracodawców. Ponadto w kameralnym gronie udało się nam zastanowić nad własnymi umiejętnościami, możliwościami, mocnymi stronami, dzięki którym mogliśmy nie tylko przeanalizować, ale także stworzyć idealne CV, czy przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Dodatkowo udało nam się omówić najczęstsze błędy i określić jak najlepiej zaprezentować się podczas rekrutacji. Uczestnicy otrzymali garść praktycznych informacji na temat zdobywania pracy. Spotkanie było prowadzone przez Annę Sowińską - pedagoga, doradcę zawodowego.

Dziękujemy uczestnikom za aktywny udział w zajęciach.Start | Copyright © WSZP 2008 | Napisz do nas | Polityka prywatności