Relacje i zdjęcia z warsztatów

drukuj

22.05.2010
Autoprezentacja, czyli jak skutecznie zaprezentować siebie.

Uczestnicy warsztatu z zakresu autoprezentacji, który odbył 22 maja 2010 roku zapoznali się z metodami i technikami skutecznej autoprezentacji. Właściwy sposób zaprezentowania swoich mocnych stron jest podstawą sukcesu w życiu zawodowym i osobistym.

Następnie uczestnicy przećwiczyli w praktyce umiejętności radzenia sobie z tremą towarzyszącą podczas wystąpień publicznych (symulowana rozmowa kwalifikacyjna).
Omówiliśmy podstawowe zasady autoprezentacji ze szczególnym uwzględnieniem przekazu pozawerbalnego.

Naturalną tendencją człowieka jest chęć zrobienia dobrego wrażenia na innych, a wiemy doskonale jakie to w praktyce bywa trudne… Uczestnicy szkolenia mieli możliwość zaprezentowania swoich mocnych stron w przygotowanych prezentacjach. Następnie każde wystąpienie zostało szczegółowo omówione pod względem merytorycznym. Zwracaliśmy uwagę na gesty, mimikę, właściwą postawę ciała oraz ton głosu. W atmosferze życzliwości mieliśmy możliwość wymiany cennych doświadczeń.

Poznanie własnego stylu prezentacji i umiejętności dopasowania sposobu przekazywania informacji do poziomu słuchaczy jest bardzo ważną umiejętnością , którą należy pielęgnować.

Zajęcia zastały poprowadzone przez trenera Panią Danutę Pietraszkiewicz.

Dziękujemy uczestnikom za aktywny udział w zajęciach i za pozytywne opinie na temat warsztatu.
Start | Copyright © WSZP 2008 | Napisz do nas | Polityka prywatności