Relacje i zdjęcia z warsztatów

drukuj

29.08.2009
Asertywność - czyli jak nabrać pewności siebie w sytuacjach zawodowych.

Dnia 29 sierpnia 2009 roku w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem w Warszawie odbył się warsztat: Asertywność, czyli jak nabrać pewności siebie w sytuacjach zawodowych.

Umiejętność odpowiedniej reakcji jest w wielu wypadkach kluczem do sukcesu zawodowego.

„Asertywność to styl podróżowania przez życie z dużą świadomością własnego kierunku, własnego celu oraz potrzeb”. Uczestnicy warsztatu mieli możliwość zapoznania się z wiedzą teoretyczną na temat metod i technik asertywnych. Omówiliśmy również przyczyny i skutki zachowań uległych i agresywnych.

Kolejnym etapem były praktyczne ćwiczenia obejmujące: mapę asertywności, metaforyczne badanie relacji zawodowych oraz uczestnictwo w zaaranżowanych scenkach.

Uczestnicy szkolenia poszukiwali odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego warto być asertywnym?”
Bardzo często pojawiało się stwierdzenie, że osoba asertywna potrafi szczerze mówić o swoich żądaniach i oczekiwaniach - ta umiejętność jest szczególnie ważna w skutecznej realizacji celów zawodowych.

Zajęcia prowadziła Danuta Pietraszkiewicz.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w warsztatach oraz za opinie. Oto niektóre:

„Przesympatyczna osoba prowadząca zajęcia, w bardzo interesujący i przestępny sposób przedstawiła zagadnienia dotyczące tematyki związanej z szeroko pojętą asertywnością.... Jestem pod dużym wrażeniem kadry, która prowadzi zajęcia w WSZP, oprócz wiedzy teoretycznej, są to praktycy, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami... co jest wartością dodaną... atmosfera na zajęciach bardzo fajna... :) oby tak dalej...”

„Podobało mi się, że podczas zajęć były poruszane nie tylko zagadnienia teoretyczne, lecz również praktyczne. Uczestnicy warsztatu często opowiadali o swoich doświadczeniach na temat asertywności. Atmosfera podczas zajęć była bardzo przyjemna.”

„Niesamowity, ciepły klimat warsztatów stworzony przez prowadzącą.”

„Bardzo podobało mi się nie było prawie w ogóle teorii tylko asertywność w praktyce...świetna sprawa ...świetny warsztat.”


Galeria:Start | Copyright © WSZP 2008 | Napisz do nas | Polityka prywatności