Relacje i zdjęcia z warsztatów

drukuj

27.06.2009
Negocjacje i rozwiązywanie konfliktów.

Umiejętność negocjacji jest bardzo potrzebna w życiu zawodowym i osobistym. Bardzo często stajemy przed koniecznością wypracowania kompromisu. Negocjujemy warunki zatrudnienia, podwyżkę, cenę samochodu… i tak bez końca.

Uczestnicy warsztatu poznali podstawy teoretyczne dotyczące sztuki negocjacji oraz mieli możliwość sprawdzenia ich w praktyce.

Zaczęliśmy od negocjacji w kwestii podwyżki, następnie ubiegaliśmy się o urlop w bardzo pracowitym okresie dla firmy.

Później przyszedł czas na negocjacje w grupach dotyczące rozdysponowania nadwyżki finansowej przedsiębiorstwa X. Jak zwykle w przypadku podziału pieniędzy nie było łatwo… Uczestnicy zostali podzieleni na 4 zespoły, które prowadziły między sobą bardzo intensywne negocjacje.


Danuta Pietraszkiewicz

Dziękujemy uczestnikom za aktywny udział w warsztatach oraz za opinie o zajęciach.

„Najbardziej podobała mi się atmosfera jaka panowała na warsztatach, która zmobilizowała mnie do czynnego uczestnictwa. Materiały, które otrzymałam będą pomocne w wprowadzaniu zmian.”

„Świetne ćwiczenie praktyczne. Bardzo podobała mi się forma zajęć. Dużo interakcji ze słuchaczami. Podobało mi się zaangażowanie uczestników w dyskusji i przeprowadzanych scenkach.”

„Doceniam profesjonalizm wypływający z doświadczeń i umiejętności trenerki. Była otwarta na zadawane pytania, na które z łatwością potrafiła odpowiedzieć. Dawno tak pogodnej, sympatycznej, a zarazem uśmiechniętej prowadzącej nie spotkałam. Gratuluję doświadczonej kadry.”Galeria:


Start | Copyright © WSZP 2008 | Napisz do nas | Polityka prywatności