Relacje i zdjęcia z warsztatów

drukuj

20.06.2009
Autoprezentacja, czyli jak skutecznie zaprezentować siebie.

Właściwy sposób zaprezentowania swoich mocnych stron jest podstawą sukcesu w życiu zawodowym i osobistym. Uczestnicy warsztatu z zakresu autoprezentacji, który odbył się 20 czerwca 2009 roku zapoznali się z metodami i technikami skutecznej autoprezentacji.

Następnie uczestnicy przećwiczyli w praktyce umiejętności radzenia sobie z tremą towarzyszącą podczas wystąpień publicznych (symulowana rozmowa kwalifikacyjna).

Naturalną tendencją człowieka jest chęć zrobienia dobrego wrażenia na innych, a wiemy doskonale jakie to w praktyce bywa trudne… Uczestnicy szkolenia mieli możliwość zaprezentowania swoich mocnych stron w przygotowanych prezentacjach. Następnie każde wystąpienie zostało szczegółowo omówione pod względem merytorycznym. Zwracaliśmy uwagę na gesty, mimikę, właściwą postawę ciała oraz ton głosu. W atmosferze życzliwości mieliśmy możliwość wymiany cennych doświadczeń.

Poznanie własnego stylu prezentacji i umiejętności dopasowania sposobu przekazywania informacji do poziomu słuchaczy jest bardzo ważną umiejętnością , którą należy pielęgnować.

Zajęcia zastały poprowadzone przez trenera Panią Danutę Pietraszkiewicz.

Dziękujemy uczestnikom za aktywny udział w zajęciach i za opinie na temat warsztatu:


„Podobała mi się atmosfera życzliwości i zaufania podczas zajęć oraz podejście trenerki - otwartość na wszelkie opinie, a także sposób organizacji zajęć oraz przygotowanie merytoryczne prowadzącej.”

„Przede wszystkim przesympatyczna Pani trener, która sprawiła, że atmosfera podczas warsztatów była bardzo dobra. Cierpliwie odpowiadała na pytania uczestników, dzieląc się swoją wiedzą.”

„Zorganizowano na wysokim poziomie. Dużo wyniosłam ze spotkania i na pewno będzie przydatne w prezentowaniu siebie w różnych sytuacjach życiowych.”

„Nic bym nie zmieniła, warsztaty w Państwa szkole są na wysokim poziomie. Tak trzymać ! Dziękuję, że mogę w nich uczestniczyć.”


„Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach i z ogromną przyjemnością mogę napisać iż trenerka była świetnie przygotowana, potrafiła porwać ludzi do dyskusji. Wiele wyniosłam z tych warsztatów, oby wszyscy trenerzy tacy byli... Gratulacje:).”


Galeria:

Start | Copyright © WSZP 2008 | Napisz do nas | Polityka prywatności