Relacje i zdjęcia z warsztatów

drukuj

27.09.2008
Moje miejsce na rynku pracy.

27 września w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem odbyły się bezpłatne warsztaty dla wszystkich tych, którzy szukają swojego miejsca na rynku pracy.

Podczas zajęć namawialiśmy uczestników do pogłębiania własnej świadomości oraz do poszukiwań zgodnego z własnymi predyspozycjami i preferencjami miejsca na rynku pracy.

Mówiliśmy w jaki sposób podejmować decyzje o wyborze zawodu. Mówiliśmy także o tym, jaki wpływ ma praca na rozwój, poczucie własnej wartości i satysfakcję z życia.

Uczestnicy wykonali testy badające predyspozycje zawodowe. Wykonywaliśmy także ćwiczenia pozwalające odkryć nasze prawdziwe pragnienia.

Nie zapomnieliśmy także powiedzieć o praktycznych sposobach poszukiwania pracy oraz o tym w jaki sposób najlepiej się zaprezentować w CV.

Uczestnicy otrzymali także wiele praktycznych informacji na temat poruszania się po rynku pracy.

Zajęcia zostały poprowadzone przez Doradcę Zawodowego w WSZP – Panią Aleksandrę Szurek.

Dziękujemy uczestnikom za aktywny udział w zajęciach i za opinie na temat warsztatu.

Oto niektóre:

„Bardzo ciekawy warsztat. Zainspirował mnie do działania i zastanowienia na moją ścieżką kariery, do szukania także nietypowych rozwiązań, zastanawiania się nad tym co chcę rozbić w życiu. Dziękuję.”

„Jestem bardzo zadowolona z udziału w warsztatach, dzięki nim mam wiele punktów do przemyśleń i wiem od czego zacząć!”

„Dowiedziałam się wielu przydatnych i interesujących informacji o sobie. Dziękuję za umożliwienie mi udziału w warsztacie.”

„Poszerzyło mi to horyzonty w związku z moją karierą. Jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję, że spotkamy się na kolejnych zajęciach na tej uczelni.”

„Po tych warsztatach dostałam pozytywnego „kopa”, więc do pracy!”

Galeria zdjęć z warsztatów:Start | Copyright © WSZP 2008 | Napisz do nas | Polityka prywatności