Relacje i zdjęcia z warsztatów

drukuj

03.10.2009
Moje miejsce na rynku pracy.

07 października w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem odbyły się warsztaty dla wszystkich tych, którzy szukają swojego miejsca na rynku pracy.

Podczas zajęć namawialiśmy uczestników do pogłębiania własnej świadomości oraz do poszukiwań miejsca na rynku pracy zgodnych z własnymi predyspozycjami i preferencjami.

Mówiliśmy w jaki sposób podejmować decyzje o wyborze zawodu. Mówiliśmy także o tym, jaki wpływ ma praca na rozwój, poczucie własnej wartości i satysfakcję z życia.

Uczestnicy wykonali testy badające predyspozycje zawodowe. Wykonywaliśmy także ćwiczenia pozwalające odkryć nasze prawdziwe pragnienia.

Nie zapomnieliśmy także powiedzieć o praktycznych sposobach poszukiwania pracy oraz o tym w jaki sposób najlepiej się zaprezentować w CV.

Uczestnicy otrzymali także wiele praktycznych informacji na temat poruszania się po rynku pracy.

Zajęcia zostały poprowadzone przez Doradcę Zawodowego w WSZP – Panią Aleksandrę Szurek.

Dziękujemy uczestnikom za aktywny udział w zajęciach i za opinie na temat warsztatu.

Oto niektóre:

„Mam wiele warsztatów za sobą, głównie dwudniowych, dlatego zastanawiałam się co można zrobić w 4 godziny i podchodziłam sceptycznie do tego warsztatu. Jednak po uczestnictwie w nim jestem bardzo zadowolona, że się na nim znalazłam. Podobał mi się sposób prowadzenia warsztatów - nie nachalny. Jeśli ktoś miał ochotę to wypowiadał się, nie było stresującego wyciągania i przymuszania do dzielenie się przemyśleniami, doświadczeniami. Warsztat zmuszał do refleksji nad sobą we własnym zakresie, a nie na forum grupy. Podobała mi się ta swoboda. Otwartość i życzliwość prowadzącej także wpływała na swobodną atmosferę zajęć. Mam poczucie, że na tym warsztacie podsunięto mi narzędzia do tego jak zmienić drogę zawodową. Reszta leży w moich rękach...”

„Odpowiednia, dobrze przygotowana osoba prowadząca.”

„Za mało czasu na tak poważny temat, zrobiłabym z tego dwa zajęcia, bo jest to niezwykle istotna kwestia i koniecznie z Panią A. SZUREK!”

„Podobała mi się postawa szkoleniowca - elastyczność, nie trzymanie się sztywno godzin - dodatkowy mail z przykładami CV i komentarzem wysłany po szkoleniu.”

„Pani Ola była jak zwykle doskonale przygotowana do zajęć. Wszystko, co jest wymienione powyżej, mi się podobało. Po zajęciach, w tygodniu, otrzymaliśmy dodatkowe, bardzo interesujące materiały wraz ze specjalnym opisem. Czuje się jej duże zaangażowanie w pracę. Poza tym p. Ola jako trenerka wyróżnia się tym, że po warsztatach z nią mam dużo motywacji do działania. PS. Pani Agata Bielacz na dzień dobry w recepcji - bardzo miło. :).”

„Głębokie i konkretne podejście do tematu, przygotowane testy i dokumentacja uzupełnienie zajęć mailem z uwagami na temat dobrego CV.”

„Dziękuję też za ciekawe szkolenie tak jak poprzednie - podziałało na mnie inspirująco i motywacyjnie.”

"Zajęcia bardzo mi się podobały. Przygotowanie i prowadzenie zajęć świetne. Postawa trenerki nie narzucająca rozwiązań, a przedstawiająca różne możliwości. Ciekawe przykłady. Będę polecać."

Galeria zdjęć z warsztatów:
Start | Copyright © WSZP 2008 | Napisz do nas | Polityka prywatności