Nasi Trenerzy

Magdalena Misztal - W jej życiu najważniejszy był zawsze rozwój osobisty. Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła Podyplomowe Studia Zarządzania i Marketingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie w trakcie Podyplomowych Studiów z Doradztwa Zawodowego w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem oraz Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP.
Przez okres 15 lat związana z rynkiem reklamowym. Pracowała w międzynarodowych agencjach reklamowych. Uczestniczyła w tworzeniu strategii komunikacji m.in. dla: Coca-Cola, Era GSM, Mars Polska, Orange, magazynu Zwierciadło.
Obecnie prowadzi własną firmę świadczącą usługi z zakresu marketingu, reklamy, eventu i sponsoringu, doradza i szkoli. Współpracuje z Fundacją Pro Bono PL gdzie zajmuje się tworzeniem strategii rozwoju oraz programów CSR. Prowadzi warsztaty oraz wykłady m. in. z tematyki planowania kampanii reklamowych i sponsoringowych, a także z dziedziny doradztwa zawodowego: kształtowania indywidualnych planów działania, ścieżek rozwoju, diagnozy zainteresowań i predyspozycji zawodowych.


Start | Copyright © WSZP 2008 | Napisz do nas | Polityka prywatności