Nasi Trenerzy

Katarzyna Szczepanek - Absolwentka historii w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Kielcach. W trakcie studiów głównym tematem jej zainteresowań był konflikt w Bośni i Hercegowinie w latach 1992-1995. Ukończyła studia podyplomowe w Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem na kierunku: Doradztwo Zawodowe. Od października 2010 pracuje jako Doradca Zawodowy w niepublicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej.
Absolwentka warsztatów dziennikarskich, prowadzonych przy Stowarzyszeniu Młodych Dziennikarzy „Polis”. Współpracowała z prasą katolicką oraz Internetowym Dziennikiem Informacyjnym „Super-Nowa”. W swoich publikacjach najczęściej zajmowała się tematyką religijną oraz sytuacją Krajów Trzeciego Świata.
Największą jej pasją jest piosenka poetycka. Koncertuje w różnych miejscach – śpiewa i gra na gitarze. Pisze własne piosenki, jest również wielbicielką twórczości Jacka Kaczmarskiego. Inspirując się nią, stara się jednak przekazać słuchaczom swoją myśl i spojrzenie na świat. Napisała kilka programów, w których przeplatają się utwory Kaczmarskiego, własne oraz z repertuaru innych artystów. Wszystkie mówią o zmaganiach człowieka ze sobą i rzeczywistością, zadają egzystencjalne pytania, jak pytanie o zło czy sens życia. Programy posiadają zwartą koncepcje i konkretne przesłanie. Ich osią są autorskie komentarze Katarzyny Szczepanek. Prowadzi własną stronę internetową: www.katarzynaszczepanek.xt.plStart | Copyright © WSZP 2008 | Napisz do nas | Polityka prywatności